• VEEBIPOE KEKBEAUTY.EE OSTU- JA TAGASTUSTINGIMUSED

Veebipoe kekbeauty.ee (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ KEKBEAUTY  (registrikood 14077093), asukohaga Ringtee 15 , Kuressaare, 93815 Saaremaa

KEKBEAUTY OÜ kontaktandmed: juriidiline ja posti aadress Ringtee 15 Kuressaare, 93815 Saaremaa, info@kekbeauty.ee

  • Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Veebipoe ostu- ja tagastustingimused on Veebipoe ja kliendi (edaspidi “Ostja”) vahelisele müügilepingule kohalduvad üldtingimused, mis on koostatud vastavalt E-kaubandust reguleerivatele kehtivatele õigusaktidele.

Ostu- ja  tagastustingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Ettevõttel ja Veebipoel on õigus ostu- ja tagastustingimusi ilma ette teatamata muuta. Tellimuse esitamise ajal on kehtivad need tingimused, mis on esitatud veebisaidil mimma.ee ja millega Ostja nõustub Veebipoes enne ostu sooritamist.

Veebipoes müüdavad tooted on valmistatud Eestis, Veebipoe omaniku KEKBEAUTY OÜ poolt ringlusmajanduse põhimõtteid järgides. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde eurodes (€) ning arveldamine toimub eurodes.

Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub Ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse Ostjale tellimuse vormistamisel.

  • Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest Ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

  • Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse Itella SmartPosti vahendusel järgmistesse riikidesse: Eesti ja Soome. Kauba saatmiskulud kannab Ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul Ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine 7-14 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

  • Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus veebipoes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul [olenevalt toodetest ei pruugi Ostjal taganemise õigust olla, vastavad tooted ja teenused tuleb sellisel juhul loetleda ning need peavad vastama võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele]. Taganemisõigus ei kohaldu, kui Ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

  • Kauba tagastamine

Kauba tagastamiseks tuleb esitada vabas vormis avaldus, kus on kirjas tagastatava kauba nimetus, tellimuse number ja tagastamise põhjus, ning saata see hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest e-posti aadressile tellimused@kekbeauty.ee . Kauba tagastamise kulud kannab Ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Kauba tagastamise kulud kannab Veebipoe pidaja, kui Ostja kasutab kauba tagastamiseks Veebipoe pidaja poolt võimaldatud saatmisviisi Itella SmartPosti pakiautomaadi kaudu. 

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik Ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni Ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Kui Ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind Veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

  • Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab Ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest Ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Veebipoe poole, saates e-posti aadressile tellimused@kekbeauty.ee.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist Ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood Ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

  • Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Isikuandmete vastutav töötleja on Veebipoe omanik Catrola OÜ, kes edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Veebipood kasutab Ostja poolt sisestatud isikuandmeid (nimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress, pangarekvisiidid, ostuajalugu) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba Ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid kolmandatele isikutele ainult veebipoe ja tellimuste haldamise tagamiseks.

Veebipood saadab Ostjale uudiskirju ning pakkumisi Ostja e-posti aadressile ainult juhul, kui Ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-posti aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-posti teel või järgides pakkumisi sisaldava e-postis toodud juhiseid.

  • Vaidluste lahendamine

Kui Ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile tellimused@kekbeauty.ee. Kui Ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on Ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole, mille pädevuses on lahendada Ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.